Kanały Social MEdia

koncepcja, kreacja
i prowadzenie

Obecność w mediach społecznościowych to obecnie obowiązek świadomego, nastawionego na rozwój przedsiębiorcy. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał, jaki kryje się w Facebooku, Instagramie, Twitterze czy Pintereście. Dobierzemy najbardziej optymalne  i efektywne miejsca, w których powinna być wyeksponowana Twoja marka, a następnie stworzymy spójną strategię komunikacyjną.

Podchodzimy do zagadnienia kompleksowo, doskonale orientując się w dynamicznie zmieniających się trendach social mediów.

Bazując na analizie biznesowej, a także postawionych celach proponujemy długoterminową strategię obejmującą koncepcję copywritingu i języka komunikacji, grafikę i identyfikację wizualną umieszczanego contentu, nieszablonowe, oryginalne pomysły, które wyróżnią Twoją markę i zbudują jej wizerunek. Stawiamy na spójność i interakcję z użytkownikiem.


Koncepcja, kreacja i prowadzenie kanałów Social Media

 

Nasze działania prowadzą do budowania zaangażowanych społeczności, które mają szansę stać się Twoimi Klientami. Obejmujemy także opiekę nad bezpośrednią komunikacją za pośrednictwem wiadomości prywatnych. Z Twoim wsparciem merytorycznym, wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów w czasie rzeczywistym.

Kampania marketingowa w Social Mediach

Wiemy jak skutecznie reklamować Twoje produkty i usługi w Social Mediach. Kampania na Facebooku nie ma przed nami tajemnic, w świecie reklam na Twitterze, Instagramie czy LinkedIn poruszamy się jak ryba w wodzie. Dotrzyj do nowych, ściśle sprofilowanych użytkowników i zamień ich w swoich Klientów.

Na bazie Twoim potrzeb zaproponujemy Ci najbardziej optymalne formy i metody reklamowe. Oferujemy Remarketing dynamiczny na Facebooku, kampanie odsłonowe, kampanie typu PPC w ciekawych, nieszablonowych formach. Zajmujemy się zarówno wdrożeniem i przygotowaniem kampanii, optymalizacją wyników, uzyskaniem jak najlepszego wyniku ROAS, ale też przygotowaniem angażujących grafik reklamowych. Zawsze przygotowujemy je indywidualnie, dostosowując się do produktu/ usługi, ale również specyfiki danego social media.

Zaletą jest wysoki poziom precyzji targetowania, niski próg wejścia w działania reklamowe i duże zróżnicowane dostępnych działań.

Wybrane realizacje

Przeprowadziliśmy tysiące kampanii o zróżnicowanych celach. Przygotowywaliśmy ogromną ilość strategii marketingowych. Prowadziliśmy i prowadzimy kanały social ze zróżnicowanych branż.

Zanteresowany?