Gletcher to popularna marka amerykańskiego producenta broni pneumatycznej i akcesoriów wojskowych. Jej ofertę stanowią przede wszystkim wierne repliki broni palnej w wersji wiatrówkowej i ASG. Są to między innymi pistolety : Mauser, Walther, COLT, TT-tka czy NAGANT. Cechują się one wysoką jakością, funkcjonalnością i designem w najwyższym stopniu zbliżonymi do oryginałów.

Sklep internetowy Bron.pl jest jednym z liderów na rynku produktów obronnych i survivalowych. Jego ofertę uzupełniają także artykuły o charakterze sportowym i hobbystycznym. To świat prawdziwych mężczyzn. Jako wyłączny dystrybutor marki Gletcher na Polskę sklep bron.pl postanowił zaangażować się w stworzoną przez nas kampanię marketingową, której celem jest przybliżenie historii brandu oraz firmowanych jego logiem replik pistoletów.

Przewodnikiem prezentującym kolejne produkty jest fikcyjna postać amerykańskiego Sierżanta Gletchera. Historia jego życia została wpleciona w wydarzenia historyczne, których uczestnikami byli amerykańscy żołnierze w czasie II wojny światowej.

Każdy pistolet, to inna opowieść. Modele prezentowane są w odpowiednich odstępach czasowych. Oprócz opisu danej repliki przedstawiana jest również krótka historia jej oryginału. Taka lektura o edukacyjnym charakterze zachęca do sięgnięcia po dodatkowe źródła, które mogą przybliżyć wspominany podczas prezentacji pistoletu rys historyczny.

Kampania swoim zasięgiem objęła media społecznościowe, programy afiliacyjne, portale zasięgowe, oraz sklep internetowy bron.pl. Na potrzeby kampanii i promocji marki Gletcher został stworzony specjalny landing page, poprzez który sierżant Gletcher przybliża wydarzenia z okresu popularności każdego z prezentowanych w kampanii produktów.

https://www.bron.pl/promo/sierzant-gletcher

Potrzebujesz wsparcia w budowaniu wizerunku marki i produktów w sieci. Napisz lub zadzwoń.

Skontaktuj się z nami:
Telefonicznie: 505 014 824
Mailowo: office@grupaampmedia.com