Za nami rozbudowane wdrożenie oprogramowania sklepu internetowego opartego o system Magento. Zostało zrealizowane dla marki RitmoSport oferującej sprzęt, odzież i akcesoria sportowe dedykowane profesjonalnym graczom oraz trenerom, ale także wszystkim pasjonatom dopiero rozpoczynającym przygodę z piłką. Mamy dla Was krótkie casestudy pokazujące cele i wyzwania marki, które zadecydowały o konfiguracji i ostatecznym kształcie tego wysoce spersonalizowanego wdrożenia.

Multistore Magento: dowolna liczba sklepów zarządzanych z jednego panelu administracyjnego.

Projektując systemy ecommerce zawsze na pierwszym miejscu stawiamy specyficzne potrzeby Klienta, tak by narzędzie wspierało rozwój biznesowy, odpowiadało na konkretne potrzeby i usprawniało funkcjonowanie firmy. Przekuwamy wyzwania w konkretne, przynoszące efekty sprzedażowe rozwiązania systemowe.
W RitmoSport nadrzędną ideą było stworzenie intuicyjnej w obsłudze platformy multistore, która umożliwi wielopoziomową personalizację treści, zależnie od rodzaju konta użytkownika sklepu. Zadanie zostało zrealizowane w oparciu o system Magento.
Bazując na poziomie konta klienckiego system pozwala na prezentację produktów w odmienny sposób. Innymi słowy parametryzacja cen, opisów, waluty, systemów płatności itp. inna jest dla trenera, dla klienta indywidualnego, czy dla firmy. Skrypt umożliwia także indywidualne zarządzanie treścią: dodatkowe kategorie, zróżnicowane slidery czy oferty promocyjne dla każdej z grup użytkowników. Rozbudowane funkcje pozwalają na stworzenie i utrzymanie kilku sklepów internetowych w obrębie jednej platformy i łatwiejszą obsługę zamówień.

Sklep dla Twoich zawodników, kibiców, partnerów

Aktualizacja stanów magazynowych – zawsze na bieżąco w sportowym rytmie.

RitmoSport jest multibrandingowym dystrybutorem sprzętu, odzieży i akcesoriów, kolejnym wyzwaniem było więc dostarczenie systemu, dzięki któremu bez problemu nastąpi synchronizacja stanów magazynowych z hurtowniami. Dzięki płynnemu pobieraniu i wymianie danych oraz bieżącej aktualizacji dostępności i widoczność produktów zarządzanie sklepem jest znacznie uproszczone, poprawia się również user experience po stronie użytkowników sklepu.
Architektura platformy opartej o system Magento została zoptymalizowana pod kątem ekspansji i rozwoju firmy – przygotowaliśmy ją bowiem pod łatwe integracje z dodatkowymi partnerami handlowymi, systemami płatności czy też wysyłki – możliwości rozbudowy są nieograniczone.

User experience – zmieniając system informatyczny w sprzedażowy.

Panel Menadżera

Pomagamy naszym Klientom zamieniać najnowsze rozwiązania ecommerce, na platformy przydatne użytkownikom, generujące przychód, realizujące cele sprzedażowe. W tym przypadku cała platforma została przygotowana w technologii RWD w myśl strategii omnichannel, pozwalającej użytkownikom na łatwe zakupy za pośrednictwem dowolnego urządzenia.

Układ i dedykowane grafiki zostały przemyślane nie tylko pod kątem bieżących tendencji designu, ale także łatwości obsługi i szybkości działania strony w dynamicznie rozwijającym się segmencie zakupów mobilnych.

Z poziomu jednej platformy opartej o system Magento możliwe jest więc zarządzanie produktami, obsługa zamówień i kont w koncepcji multistore- zintegrowanych, kilku sklepów jednocześnie. Z drugiej strony proces zamówienia jest również zgodny ze wszelkimi standardami ecommerce – czyniąc go łatwym i przyjemnym dla kupujących.

Potrzebujesz sklepu internetowego szytego na miarę? Rozwiązania zarządzania produktami, usługami? Interesuje Cię spersonalizowane wdrożenie systemu Magento? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach.
Telefonicznie: 505 014 824
Mailowo: office@grupaampmedia.com