Za nami kolejna udana realizacja! Tym razem przygotowaliśmy dedykowane rozwiązanie dla KRISHOME – konceptu sieci salonów oferujących komplet stolarki dla domu KRISPOL – okien, rolet zewnętrznych, bram garażowych oraz drzwi wejściowych.Podjęliśmy się budowy innowacyjnego systemu do integracji i zarządzania kontami partnerów handlowych Krispol. Przeczytajcie więcej na temat projektu.

Nasze autorskie rozwiązanie pozwala na dodawanie partnerów i edycję danych na poziomie pojedynczej placówki. Jednocześnie – każda z placówek zyskuje własny landingpage, którym możemy swobodnie zarządzać- zarówno z poziomu użytkownika jak i administratora. Warto dodać, że cała architektura zoptymalizowana jest w ten sposób, by podnieść jakość SEO serwisu i usług.
Zwieńczeniem projektu jest piękna strona wizerunkowa oddająca ideę KRISHOME. Założenia stojące za designem to z jednej strony przejrzystość formy i nowoczesny minimalizm, z drugiej – podkreślenie spokoju, komfortu i kompleksowości.

Kliknij w galerię, by zobaczyć projekt:

Na pierwszym planie znalazł się dom w otoczeniu zieleni. By uatrakcyjnić projekt, tło zostało stworzone jako animacja, a tym samym na błękitnym niebie możemy obserwować spokojny ruch chmur. Strona zmienia się dynamicznie w miarę upływu dnia – jeśli odwiedzimy ją wieczorem, w tle znajdziemy rozgwieżdżone niebo, a wnętrze domu skąpane jest w ciepłym świetle lamp.
Strona została także wzbogacona w slider, grafiki statyczne oraz infografikę, która językiem korzyści opisuje dlaczego to właśnie KRISPOL jest najlepszym miejscem, jeśli chodzi o kompleksowy wybór stolarki.

Strona miała przede wszystkim stanowić użyteczne narzędzie dla użytkownika końcowego, dlatego jej istotną część stanowi unikatowa wyszukiwarka. Możemy skorzystać z usługi geolokalizacji, wpisać lokalizację samodzielnie, wyszukać po nazwie salonu lub użyć wygodnej mapy województw. Po wybraniu opcji, lokalizacje salonów prezentowane są użytkownikowi w postaci pinezek na mapie google.
Strona wykonana jest w technologii responsive web design, a więc prezentuje się doskonale na wszystkich urządzeniach i rozdzielczościach. Dodatkowo każda strona partnera przygotowana jest też w technologii AMP czyli Accelerated Mobile Pages. To sposób budowania stron internetowych opartych na statycznych treściach, które renderują się na urządzeniach mobilnych niemal błyskawicznie.
Zobaczcie stronę: https://krishome.pl/