eCommerce Platform

Buduj swoją sprzedaż z elastyczną platformą
dopasowaną do Twoich potrzeb
Odkryj dlaczego AMP Store pomógł w budowaniu sukcesu naszych partnerów!

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA JUTRA
PROSTA I DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ

MULTISTORE

USER EXPERIENCE

ELASTYCZNOŚĆ

INTEGRACJA

MULTISTORE

JEDEN PANEL - WIELE SKLEPÓW

Pojedynczy, intuicyjny panel administracyjny pozwala zarządzać odrębnymi kanałami sprzedaży, bez konieczności żmudnego przenoszenia danych oraz przełączania pomiędzy różnymi systemami. To nie tylko znaczna oszczędność czasu, ale także świetne zabezpieczenie przed drobnymi błędami, które w przypadku sklepów internetowych mają rozległe konsekwencje.

Dzięki możliwościom naszego narzędzia można stworzyć odrębne sklepy przeznaczone zarówno dla konsumentów (B2C), jak i przedsiębiorstw (B2B). Wszystkie zarządzane prosto i bezpośrednio z jednego miejsca. Stany magazynowe są również synchronizowane, dzięki czemu uniknąć można nad-sprzedaży produktów, która powoduje problemy i uszczerbek na wizerunku firmy w oczach partnerów.

USER EXPERIENCE

NAJLEPSZE DOŚWIADCZENIA UŻYTKOWNIKÓW

Pozwól klientom czuć się komfortowo kiedy poruszają się po Twoim sklepie. Przyjazny design, rozbudowane opisy wzbogacone o zdjęcia oraz filmiki, a także opinie kupujących tworzą więź zaufania z firmą. Dzięki temu są oni skłonni nabyć więcej.

Konsumenci są szczególnie wymagający w obecnych czasach, oczekując nie tylko sprzedaży produktów, ale również wyjątkowej troski o potrzeby oraz wygodę. Chcąc spełnić te wymagania wdrażamy Marketing Automation. Rozwiązanie to pozwala w sposób automatyczny nawiązywać relację z klientami, przypominać o niedokończonych zakupach, informować o promocjach. Klient czuje się dowartościowany i przywiązuje się do marki na dłużej, bo w końcu długoterminowe relacje są najbardziej cenne.

ELASTYCZNOŚĆ

KLUCZEM DO SUKCESU

Nasza aplikacja została oparta na szkielecie (frameworku), który może być dowolnie dostosowywany pod potrzeby danego sklepu oraz oczekiwania jego klientów, których wymagania zmieniają się bardzo dynamicznie. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie zmiany zajdą w ciągu najbliższych lat. Warto więc postawić na system, który można bez trudu edytować, dopasowując do wymagań rynku przyszłości.

Dostosowanie się do konsumentów to także obecność na różnych platformach, w tym przede wszystkim na urządzeniach mobilnych. AMP Store jest im przyjazny, bo strona bezproblemowo się przystosowuje niezależnie od urządzenia, z którego korzysta klient.

INTEGRACJA

ŁATWOŚĆ ZARZĄDZANIA

AMP Store umożliwia połączenie z systemami płatności, a także wysyłki, co pozwala w przejrzysty sposób zautomatyzować te procesy.

Dostępna jest także integracja z porównywarkami cen. Jest to doskonały sposób dotarcia do klienta, dający możliwość promocji marki w sieci.

Baza produktów oferowanych w sklepie z łatwością może być połączona z PIM (Product Information Management) - systemem oferowanym przez naszą firmę, który stanowi centralne źródło informacji o wszystkich produktach wraz z informacjami, zdjęciami oraz danymi technicznymi. Zaletą takiej integracji jest brak konieczności przenoszenia danych o produktach pomiędzy panelem sklepu internetowego a ERP. Pozwala to nie tylko ograniczyć błędy, ale również oszczędzić czas.

AMP Store ma funkcje niezbędne
do sukcesu w eCommerce

Katalogi produktów

Wielokanałowość sprzedaży

/ / Obsługa walut
zagranicznych

Faktury

Dane magazynowe

Podatki

Książka adresowa

Atrybuty produktów

Taksonomia

Klienci oraz grupy

Książka adresowa

Zwroty

Dostawa

Edytowalny interfejs

Promocje oraz
kupony rabatowe

Integracja płatności

Produkty cyfrowe

Marketing Automation

Chcesz się z nami skontaktować?

To proste! Wypełnij formularz poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie.

  Adres e-mail: *

  Treść wiadomości:

  Zainteresowany współpracą z nami?

  Odwiedź nas, zadzwoń lub napisz e-mail

  Aleja Najświętszej Maryi Panny, nr 38A / lok. 26, 42-200 Częstochowa

  T: +48 (32) 230 73 09

  E: office@grupaampmedia.com

  Logo AMP

  Copyright © Grupa AMP Media Sp. z o.o.