MAGENTO 2

ROZWIĄZANIE, KTÓRE WZNIESIE TWÓJ BIZNES NA WYŻSZY POZIOM


Rozwijaj swoją markę,
współpracując z AMP Media


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.FORMULARZ KONTAKTOWY

Profil klienta.

Hobby4Men to firma, która istnieje na rynku od wielu lat. Posiada sklep stacjonarny, jednak w większej mierze skupia się na sprzedaży online.

Przewagą Hobby4Men jest bogaty asortyment w zakresie rozwiązań dla turystyki i survivalu. Nie brakuje także odzieży i obuwia, przystosowanych do wędrowania w terenie. Sklep skupia produkty znanych i cenionych marek, zachowując przy tym przystępne ceny. Firma oferuje szeroki wachlarz sposobów płatności i szybką realizację zamówień.

A teraz może dodatkowo poszczycić się stroną internetową, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Oczywiście wszystko za sprawą Magento.

Na pierwszy ogień postawiliśmy sobie kilka najważniejszych celów:

Pierwsze kroki


Budowanie nowego serwisu internetowego zaczęliśmy od przeanalizowania ścieżki, jaką pokonuje klient, od momentu wejścia na stronę internetową do chwili finalizacji transakcji.

Pozwoliło nam to opracować schemat działania strony i następnie realizować go w oparciu o rozwiązania Magento. W wyniku naszej pracy powstała zupełnie nowa, przyjazna dla użytkownika witryna, sprzedająca jakościowe produkty dla turystyki i survivalu.

Magento pomogło ułatwić nawigację użytkownikom sklepu, pozwalając im na bezproblemowy zakup pożądanych produktów. Umożliwiło także opracowanie przejrzystego systemu zarządzania witryną, co z kolei usprawniło pracę obsługujących ją osób.

Korzyści wynikające z wdrożenia rozwiązania Magento przez Grupę AMP Media dla Hobby4Men.

Co zyskał klient.

Magento pomogło wprowadzić szereg zmian korzystnych nie tylko dla odbiorcy sklepu i pozwalających budować pozytywne doświadczenie użytkownika. Technologia przyniosła profity przede wszystkim naszemu klientowi, czyli firmie Hobby4Men.

Po wdrożeniu Magento odnotowano zwiększenie ruchu na stronie oraz zwielokrotnienie ilości zamówień.

Zauważyliśmy także minimalizację odsetka klientów porzucających koszyk. Możliwość bezproblemowego odszukania produktów na stronie internetowej zmniejszyła też liczbę zapytań kierowanych do obsługi sklepu drogą mailową lub telefoniczną.

Innymi słowy, wprowadzenie Magento pomogło przyciągnąć więcej potencjalnych klientów do sklepu Hobby4Men oraz usprawnić działanie firmy w wirtualnej rzeczywistości.

Wskaźniki jakościowe serwisu Hobby4Men (Luty 2022 r.)

Źródło: Lighthouse - Google Chrome Devtools (Desktop)

Ty także chcesz, aby Twój biznes online
nabrał wiatru w żagle?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc.

Być może Magento przyniesie korzyści również Twojej firmie.